NL
EN
FR

Geen wedstrijden van Boeckenberg Top, die werden vorige week vrijdag reeds gespeeld.

datum uur reeks Thuis Bezoekers Scheidsrechter
19/10/2019 13:00 U12 1 Afd C Kwik U12 Boeckenberg U12 A A. Van den Berge
19/10/2019 14:30 U12 Afd 2A AKC/Luma U12 B Boeckenberg U12 B  geen aanduiding
19/10/2019 15:00 U14 1 Afd A Boeckenberg U14  Kwik U14 A Dante Meeus
19/10/2019 15:30 U16 1 Afd A AKC/Luma U16 A Boeckenberg U16 H. Van Hellemont
19/10/2019 16:30 U19 1 Afd A Boeckenberg U19 A Vobako U19 B Maarten Jacobs
19/10/2019 18:30 HK 1B Blauw Wit B Verde B geen aanduiding
19/10/2019 20:00 HK 1A Blauw Wit A Verde A Ken Ploegaerts
20/10/2019 11:00 1ste Gew. A Blauw Wit 2 Riviera/Deurne 2 geen aanduiding
20/10/2019 11:00 2de Gew. A Riviera/Deurne 4 Blauw Wit 4 geen aanduiding
20/10/2019 11:00 U16 Afd 2A JOKI U16 Boeckenberg U16 B geen aanduiding

Verslag: Boeckenberg – Sikopi : 22 - 10  (7-3)
A: Jesse DB (1+3s), Sara G, Lisa VG (3+s), Matthi D (3)
V: Jolien H (1), Nikki S (2+2s), Brent S (3), Lucas DR (2)
Wissels : Tine P (1), Thomas T

Scheidsrechters : M. Wensma, R. Dardenne

De tweede wedstrijd spelen onze panters tegen de tot nu toe puntenloze hekkensluiter, Sikopi.  De B-ploeg had alvast geen probleem met haar tegenstander.  Mits een betere afwerking hadden er zwaardere cijfers dan de 16-11 eindstand op het bord kunnen staan.
Dezelfde acht vertrekken in de A-ploeg voor de laatste wedstrijd van de heenronde, die mits winst vandaag met een 10 op 14 kan worden afgesloten en een plaats in de top 4 van de rangschikking.  De weersomstandigheden vallen al bij al mee.  Het is warm, enkel de bij momenten harde wind dwars over het veld kan bij afstandsschoten voor problemen zorgen.

Verslag : Blauw Wit A – Spartacus/NDN A : 21 – 17  (11-11)
A: Jelle (4+s), Imke (2), Yoni, Yannis (6)
V: Brent (1+3s), Nina (3), Kobe (1), Sofie
Wissels: geen

Scheids : W. Jongbloed

Een wedstrijd met een verleden, want Spartacus/NDN is de zaaltitelwedstrijd van vorig jaar nog niet vergeten en is zeker gebeten op revanche.  “Er is werk aan de winkel”, schreef ik vorige week en net nu moet Tim 2 gekwetste dames, Yentl en Lynn, missen.  Zo komt Yoni in de basis, niet makkelijk in deze wedstrijd.  De supporters willen vooral hun spelers zien vechten voor de overwinning, iets waar ze de vorige week tevergeefs naar zochten.

Verslag: Boeckenberg – Voorwaarts : 23 - 14  (12-3)
A: Jesse DB (3), Sara G (1), Lisa VG (1), Matthi D (6)
V: Jolien H (2), Nikki S (3+2s), Brent S (3), Lucas DR (1)
Wissels : Thias VL, Maline V, Lauren S, Tine P, Thomas T (1)

Scheidsrechters : V. Van der Beken, K. Lauret

Alweer een weekend met twee wedstrijden, weliswaar tegen verschillende tegenstanders deze keer en voor de veldcompetitie.  De wedstrijd tegen Voorwaarts werd vooruit geschoven vanwege het nakend EK-tornooi U21, waar een aantal van onze spelers zijn voor geselecteerd.  De Elsdonkenaars zijn, nadat een aantal van hun topspelers het team verlaten hebben, terug te vinden in de onderste regionen van de rangschikking.  Voor onze fanions, die in de dubbele overwinning tegen Floriant vorig weekend hun betere forme toonden, zou deze ontmoeting geen probleem mogen opleveren.  Na een redelijk natte, kille week waren de natuurelementen eerder mild.  Er diende enkel rekening gehouden te worden met een af en toe forse wind.

Onderstaande lijst bevat ook de vooruitgeschoven wedstrijden van de Boeckenberg Topgroep tegen Voorwaarts, die nu doorgaan op vrijdag 11 oktober.

Boeckenberg U19 is vrij dit weekend.

datum uur reeks Thuis Bezoekers Scheidsrechter(s)
11/10/2019 19:30 Topleague B Boeckenberg B Voorwaarts B V. Van der Beken
K. Lauret
11/10/2019 21:00 Topleague A Boeckenberg A Voorwaarts A geen aanduiding
12/10/2019 13:15 U14 1 Afd A Temse U14 A Boeckenberg U14  Luc Janssens
12/10/2019 13:30 U12 1 Afd C Boeckenberg U12 A RIJKO U12 A D. Van den Bergh
12/10/2019 14:45 U12 Afd 2A Boeckenberg U12 B  RIJKO U12 B geen aanduiding
12/10/2019 15:00 U16 1 Afd A Boeckenberg U16 A KCBJ U16 D. Van den Bergh
12/10/2019 16:30 U16 Afd 2A Boeckenberg U16 B RIJKO  U16 B geen aanduiding
12/10/2019 18:30 HK 1B Blauw Wit B Spartacus/NDN B geen aanduiding
12/10/2019 20:00 HK 1A Blauw Wit A Spartacus/NDN A W. Jongbloed
13/10/2019 09:00 1ste Gew. A Minerva 2 Blauw Wit 2 geen aanduiding
13/10/2019 11:00 2de Gew. A Blauw Wit 4 Boech/Vremde 2 geen aanduiding
13/10/2019 14:00 Topleague B Boeckenberg B Sikopi B geen aanduiding
13/10/2019 15:30 Topleague A Boeckenberg A Sikopi A M. Wensma
R. Dardenne

Verslag : Floriant - Boeckenberg : 22 - 23  (12-11)
V : Nikki (2), Jolien (1), Brent (5), Lucas (1)
A : Sara (3), Lisa (2), Jesse (4), Matthi (5)

De weersomstandigheden beloofden niet veel goeds vandaag, want tijdens de rit naar Merelbeke werden we getrakteerd op een ware zondvloed. Gelukkig bleef de neerslag tijdens de wedstrijd redelijk beperkt.  Het nieuwe kunstgrasveld van Floriant zorgde door de natte omstandigheden wel voor menige slippartij.  Floriant wijzigde zijn elftal op 2 plaatsen in vergelijking met afgelopen vrijdag in de hoop vandaag wel met de overwinning aan de haal te gaan.  Onze panters starten met dezelfde basis 8.

Verslag : Blauw Wit A – KCBJ A : 13 – 24  (7-17)
A: Jelle (2+2s), Imke, Sofie (1), Yannis (2)
V: Brent (1+s), Yentl, Kobe (1), Lynn (1)
Wissels: Thomas (1), Nina (1)

Scheids : Tom Vlaminckx

Na de teleurstellende wedstrijd van vorige week, verwachtten de supporters een wederopstanding.  KCBJ bleek vorig jaar een haalbare kaart, dus konden die verwachtingen mogelijk ingelost worden.  Het weer werkte ook mee.  Het was weliswaar behoorlijk wat frisser, regen bleef echter uit, zodat het eigenlijk een prima korfbalweertje was.

Verslag BvB : Boeckenberg – Floriant : 20 - 15  (10-8)
A: Jesse DB (3+3s), Sara G (4), Lisa VG (1), Matthi D (1)
V: Jolien H (1), Nikki S (s), Brent S (5), Lucas DR (1)
Wissels : Thias VL

Scheidsrechters : T. Van Goidsenhove, E. Mertens

Ondanks de afspraak tussen de trainers weigerde het bestuur van Floriant om deze bekerwedstrijd te verplaatsen, om de drukke trainingskalender van onze geselecteerde U21 een beetje te ontlasten.  Als ik toekwam op het Sportcenter was het er verdacht rustig.  Blijkbaar waren de spelers van Floriant opgehouden in een file - absoluut een rariteit op de autostrades naar en de Ring rond Antwerpen -  en hadden de scheidsrechters een kwartier uitstel toegestaan.  Dit alles maakte onze panters extra geprikkeld.  Zo beginnen we aan de eerste wedstrijd van Boeckenberg-Floriant, want zondag gaan we immers naar Merelbeke.
Jesse won de toss, zodat we alvast konden tegenstellen.

Een kort(er) lijstje voor dit weekend omdat beide U12 ploegen en Blauw Wit 2 vrij zijn.

datum tijd reeks Thuis Bezoekers Scheidsrechter(s)
05/10/2019 13u30 U14 1 Afd A Boeckenberg U14  Voorwaarts U14 Erik Baetens
05/10/2019 15u00 U16 1 Afd A Boeckenb U16 A Temse U16 B N. Van Pellecom
05/10/2019 16u30 U16 Afd 2A Boeckenb U16 B Appels U16 geen aanduiding
05/10/2019 18u30 HK 1B Blauw Wit B KCBJ B geen aanduiding
05/10/2019 20u00 HK 1A Blauw Wit A KCBJ A Tom Vlaminckx
06/10/2019 10u00 2de Gew. A Spartacus/NDN 3 Blauw Wit 4 geen aanduiding
06/10/2019 10u30 U19 1 Afd A Floriant U19 Boeckenb U19 A André Verleene
06/10/2019 14u00 Topleague B Floriant B Boeckenberg B geen aanduiding
06/10/2019 15u30 Topleague A Floriant A Boeckenberg A V. Van der Beken Kenny Lauret
Kalender
  October 2019  
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Foto's
Trooper

Koop Online via Trooper

Bonvito login

E-mailadres 





Sporting A
Volg ons op Facebook

.

Events
Verjaardagen
18/10
Jayki Audenaert
19/10
Jitte Verhoeven
21/10
Lander Bellemans
22/10
Wiske Van Vlierberghe
24/10
Guy Campers
24/10
Steven Claus
24/10
Sponsoring Claus
28/10
Meerke Kegeleers
29/10
Jill Raeymaekers
Twitter

Kon. Boeckenberg Korfbal Club vzw   |    Grensstraat 9   |   2100 Deurne   |   BTW BE 0408.601.117

info@boeckenberg-korfbal.be

 © 2016, website powered by Twizzit.com