NL
EN
FR

Ook heel wat wedstrijden in deze blokken werden verzet, zoals je zelf kan zien.  De wedstrijden van Boeckenberg Top A & B worden pas in mei gespeeld.  Een aantal jeugdwedstrijden werd naar voor verschoven.

Belangrijk : de wedstrijd promo U14 D tegen Spartacus/NDN wordt gespeeld op de terreinen van AKC/Luma !

datum uur reeks Thuis Bezoekers scheidsrechters
02/04/2019 19:15 Top U16 B Boeckenberg U16 ASKC U16 A Gerard Mertens
02/04/2019 19:30 Top U14 B Borgerhout/GW U14 A Boeckenberg U14 A Danny Van den Bergh
03/04/2019 19:00 Promo U14 D Spartacus/NDN U14 Boeckenberg U14 B André Verleene
06/04/2019 14:30 Promo U12 A Spartacus/NDN U12 Boeckenberg U12 Dante Meeus
06/04/2019 15:30 Top U19 A Kwik U19 Boeckenberg U19 Alain Geerts
07/04/2019 00:00 2De Gew A Blauw Wit 3 vrij  
07/04/2019 10:45 1ste Gew B Blauw Wit 4 Meeuwen 2 geen aanduiding
07/04/2019 14:00 Hoofdkl 2A AGO Aalst A Blauw Wit A Jacques Ceurvelts
07/04/2019 15:40 Hoofdkl 2B AGO Aalst B Blauw Wit B geen aanduiding
08/05/2019 19:30 topleague B Boeckenberg B Voorwaarts B nog niet aangeduid
08/05/2019 21:00 topleague A Boeckenberg A Voorwaarts A nog niet aangeduid

De veldcompetitie (her)start volgend weekend, niet zonder problemen qua beschikbaarheid van spelers.  Door omstandigheden werden een aantal wedstrijden verplaatst, niet alleen in het weekend zelf zoals de wedstrijden van Boeckenberg Top A & B en Blauw Wit A & B, maar ook daarbuiten.   Raadpleeg dus de agenda of de website, voor je naar een wedstrijd vertrekt.

datum uur reeks Thuis Bezoekers scheidsrechter
30/03/2019 13:30 Promo U14 D Floriant U14 A Boeckenberg U14 B Mauritz Cooreman
30/03/2019 14:00 Top U16 B Voorwaarts U16 A Boeckenberg U16 Nico Van Pellecom
31/03/2019 09:45 1Ste Gew A Voorwaarts 2 Blauw Wit 2 geen aanduiding
26/05/2019 00:00 2De Gew A Hob/Mercurius 4 Blauw Wit 3 geen aanduiding
31/03/2019 11:00 1ste Gew B Scaldis 2 Blauw Wit 4 geen aanduiding
31/03/2019 11:30 topleague B Putse B Boeckenberg B geen aanduiding
31/03/2019 12:15 Top U19 A Boeckenberg U19 Temse U19 A Tom Goddefroy
31/03/2019 13:00 topleague A Putse A Boeckenberg A V Van Der Beken        R De Backer
31/03/2019 14:00 Hoofdkl 2A KCBJ A Blauw Wit A François Heyrman
31/03/2019 15:45 Hoofdkl 2B KCBJ B Blauw Wit B geen aanduiding
03/04/2019 18:00 Promo U12 A Boeckenberg U12 Catba U12 Jos Van Staey
08/05/2019 19:00 Top U14 B Boeckenberg U14 A ASKC U14 A nog niet aangeduid

Wij vernamen vanmorgen het droevige nieuws van het plotse overlijden van Yapsi Espantoso Luis, zaakvoerder van Las Mañas en lid en sponsor van Borgerhout/Groen-Wit korfbal club.

Ook bij Boeckenberg was Yapsi een graag geziene gast en had hier vele vrienden. Bij Boeckenberg was Yapsi ondermeer sponsor van het jaarlijkse 3on3 tornooi.

Ons oprechte medeleven aan alle familie en vrienden!

Heribij de foto's van de kruisfinale voor onze u14, u16 en u19, met dank aan Marco Spelten.

Boeckenberg u16 - AKC
Boeckenberg u14 - Kwik
Boeckenberg u19 - AKC

Verslag U19 ½ finale : AKC/Luma A – Boeckenberg : 20 – 16 (8-5)
A: Stijn (3), Joppe (2), Anna, Rani (2)
V: Seppe (1), Ruben (2), Lauren (4), Imana (1)
Wissels : Wannes, Lotte (1)
Scheids : R. Dardenne

Op dag 2 van de halve finales staat er een nieuwe AKC/luma – Boeckenberg op het programma, ditmaal een wedstrijd van de U19. Zij zagen eerst dat Voorwaarts nipt de duimen diende te leggen tegen Kwik.  Daarna ging het richting speelveld, met de gekwetste Damon op de bank.  De wedstrijden tegen AKC/Luma waren erg close geweest tijdens de reguliere competitie, weliswaar tweemaal gewonnen door AKC/Luma met een doeltje.  In een finalewedstrijd liggen de kaarten altijd anders, dus het kon alle kanten uit.

Verslag U14 - 1/2 finale : Kwik A - Boeckenberg A : 13 - 08
A: Senne (1), Florian, Aiko (1), Charlotte
V: Mattijs (1), Mirko (1), Mira, Elfie (3)
Wissels : Jani (1), Eline, Frederik, Merel
Scheidsrechter : Tom De Gendt, Luc Janssens (lijn)

Drama op het einde van de training vrijdag : Mado slaat haar voet om. Ondanks taping voor de wedstrijd kan ze niet mee spelen.  Jammer voor haar, we wensen haar veel sterkte.  Zij krijgt zeker nog kansen om zich te bewijzen.
Toch enige zenuwachtigheid te bespeuren bij de trainers en begeleiding op vrijdagavond.  De U14-spelers leken daar voor de wedstrijd iets minder last van te hebben.  Voor een aantal onder hen was dit trouwens niet de eerste finale.  De kansen lagen vandaag echter anders.  Kwik brengt een sterke en vooral gestalterijke ploeg tussen de lijnen.  Sommige waren wel twee koppen groter dan onze dappere panters ...

Verslag U16 ½ finale : AKC/Luma A – Boeckenberg : 27 – 12 (14-4)
A: Sterre (2), Lien (3s), Jander, Rik (2)
V: Julie, Jente, Joran (4s), Tobias (1)
Wissels : Claudia, Mattijs

In de Top-reeks staan was al een hele prestatie, een plaats afdwingen voor een halve finale zo goed als een mirakel. De tegenstander was niet meteen een geschenk.  AKC/Luma had zich de sterkste ploeg getoond tijdens de competitie, met slechts een puntje verlies tegen en op Temse.  Met alle respect voor onze U16 zij stonden voor een “Mission Impossible”, een echte.

 

Onze U19 waren al langer zeker van een plaats in de kruisfinales, maar voor onze U16 en U14 werd het afwachten (en nagelbijten) tot de laatste speeldag. De U16 gingen zelf winnen tegen Scaldis en AKC deed zijn sportieve plicht waardoor op basis van het onderlinge resultaat met Putse onze U16 een plaats in de kruisfinales bemachtigen. Voor de U14 werd het nog spannender, want ze waren afhankelijk van ASKC die concurrent Temse versloeg met één doelpunt verschil. Gevolg: gelijk onderling resultaat en gelijk doelpuntensaldo waardoor het doelgemiddelde de doorslag geeft in het voordeel van BKC.

Proficiat aan alle spelers, trainers en begeleiders en heel veel succes in Herentals.

Cel Jeugd

Verslag : Spartacus/NDN - Blauw Wit A : 21 - 21 (12-16)
A: Jan, Karo (2), Yentl (2), Kobe (5+2s)
V: Brent (1+2s), Imke (1), Nina (2), Thomas (2)
Wissels: Sofie, Joyce, Rick (2)
Scheids : Nico Van Pellecom

De derde topper dit weekend : de titelwedstrijd tussen Spartacus/NDN en Blauw Wit. Heel wat blauwwitte supporters hadden de Zandweg in Berendrecht gevonden, in mijn GPS stond die in elk geval niet in.  Zij zouden deze ploeg mee naar de hoofdklasse 1 moeten juichen.  Een opdracht die haalbaar moet zijn.  Een gelijkspel is immers voldoende, maar daar speel je natuurlijk niet naar.  Nina is ondertussen voldoende hersteld van haar kwetsuur.  Deze wedstrijd wilde ze absoluut niet missen.

Verslag : Kwik - Boeckenberg : 22 - 22 (13-8)
A: Jesse DB (4+2s), Sara G (2), Lucas DR, Nikki S (5)
V: Matthi D, Karen VC (2), Jolien H, Thomas T (3+3s)
Wissels : Glenn G (1)
Scheidsrechters : Ben Morel, Thierry Vangoidsenhove

Onze B’ers openden ietwat gespannen de debatten in Kwik Indoor. Er moest absoluut gewonnen worden van de mede-koploper in de rangschikking om de titel te pakken.  En hoe !  Van bij de start werden de biekes vakkundig weggespeeld, zodat er in de eerste helft een voorsprong van 8 doelpunten te noteren viel.  Daarna viel even de concentratie weg, wat de thuisploeg toeliet om een beetje in te lopen aan de rust, 8-13.  Daarna ging het dak er helemaal af.  Onze panters waren niet te stuiten en liepen gestaag weg in de score.  Het liet Tim toe om aan alle spelers speeltijd te geven.  Na deze schitterende overwinning kregen ze welgemeende felicitaties en een medaille omgehangen door hun topgenoten die een klein uurtje later aan de bak moesten.

Kalender
  July 2019  
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Foto's
Trooper

Koop Online via Trooper

Bonvito login

E-mailadres 





Sporting A
Volg ons op Facebook

.

Events
Verjaardagen
19/07
Mimi Smits
19/07
Bas Peeters
19/07
Senne De Wandel
19/07
Sven Wouters
19/07
Arnaut Goethals
20/07
Jasper Jeurissen
23/07
Johnny Vermeiren
27/07
Riet Duytschaever
30/07
Tim Meeussen
30/07
Celeste Preckler
Twitter

Kon. Boeckenberg Korfbal Club vzw   |    Grensstraat 9   |   2100 Deurne   |   BTW BE 0408.601.117

info@boeckenberg-korfbal.be

 © 2016, website powered by Twizzit.com