NL
EN
FR

Volgend weekend start de zaalcompetitie.

Boeckenberg start zondag tegen Borgerhout/GW (uitwedstrijd), meteen een sterke tegenstrever uitgaande van het veldklassement en het verlies dat onze panters moesten incasseren. De scheidsrechtersaanduidingen zijn nog niet bekend.

De andere wedstrijden zijn : Scaldis-Kwik, Voorwaarts-Floriant en AKC/Luma-Riviera/Deurne

Blauw Wit start op het Sportcenter tegen RKC, eveneens op zondagnamiddag (A ploeg om 14u00).

Op zaterdag 11 en zondag 12 november ging de Beker van Antwerpen door in het Boeckenberg Sportcenter voor U16 en U19.

U16 : Voorwaarts wint de Beker!!  Het team van Voorwaarts U16 kon zaterdag 11 november alle wedstrijden winnend afsluiten en verdienden ook terecht de Beker!!

U19 : Boeckenberg was de sterkste!! De U19'ers van Boeckenberg kwamen met een gemengd team (A/B) aan de start van het tornooi en slaagde erin de Beker binnen te halen!!

Proficiat aan beide teams!!

Het was een gezelligde drukte met een zeer sportief tornooi over de twee dagen.  Mede dankzij de bereidwillige scheidsen en vrijwilligers liep het tornooi gesmeerd.  Een speciale dank gaat uit naar Erik Dujardin voor de prima organisatie!!

 

 

Het jaareinde komt stilaan in zicht en het wordt tijd voor de plannen voor oudjaar.

Wij bieden dezelfde formule als vorig seizoen.

Inschrijven kan op oudjaar@boeckenberg.be. Uw inschrijving is pas definitief na ontvangst van uw betaling op rekening :

BE21 0016 2877 5803 op naam van Boeckenberg Foyer

Laatkomers zijn eveneens welkom mits betaling van 10€ p.p. bij binnenkomst.

Het komende weekend staat in het teken van de "Beker van Antwerpen".

Op het Sportcenter staat op zaterdag de u16 op het programma; op zondag is het de beurt aan de u19.

Voor de u12 en de u14 gaat alles door op sporthal Kiel.

De Beker van Antwerpen wordt georganiseerd in samenwerking met Verde en het distrikt Deurne.

Deze week staat in het teken van oefenwedstrijden.

Woensdag spelen onze fanions thuis tegen Vobako (19u00 en 20u30).

Zaterdag is het programma als volgt :

11u00 : Recreanten - KCBJ
12u30 : u19 B - DSC B1
14u00 : u19 A - DSC A1
15u30 : Blauw Wit 1 - Appels 1
17u15 : Blauw Wit B - Appels B
18u45 : Blauw Wit 2 (Rockers) - Blauw Wit 3 (De Laatste Kans)

Zondag volgt :

10u00 : u12 A - Borgerhout
11u15 : u14 B - Scaldis
13u45 : Boeckenberg res - Meeuwen res
15u30 : Boeckenberg 1 - Meeuwen 1

Vanmorgen kregen wij de bevestiging dat Blauw Wit zal worden ingedeeld in Hoofdklasse 3.

De tegenstrevers worden : Joki, Ekerse, Sparta Ranst, RKC, Limes, Bornem en Kapellen. Al deze verenigingen hebben eveneens een B-ploeg met uitzondering van Sparta Ranst en Bornem.

Wij gaan ervan uit dat hierbij een einde komt aan de soap van de laatste weken. Deze beslissing werd genomen "om beroep te doen op gezond korfbalverstand en zorgen dat zoveel mogelijk teams een zo volledig mogelijke competitie kunnen spelen".

Het team werd inmiddels op de hoogte gebracht en is zeer dankbaar aan de werkgroep, onder leiding van Dirk Poschet, die deze netelige situatie heeft kunnen recht trekken. Laat ons maar 1 ding hiervan onthouden : deze doelstelling is alvast bereikt. Nu nog de competitie.

Inschrijven op mosselen@boeckenberg-korfbal.be.

 

Kort verslag : Kapellen A - Blauw Wit A : 10 - 17  (6-9)
In de aanvang hadden onze Blauwwitjes het moeilijk om het balletje door de mand te krijgen.  Sterker in de combinaties en pakken kansen, maar scoren lukte niet.  Zo kon Kapellen 3-1 en 4-2 voorkomen.  De conditionele frisheid van onze spelers haalt de overhand en dat vertaalt zich ook in doelpunten.  Het gaat met een 0-6 vlot naar 4-8.  Daarna hobbelt het naar de rust.

De tweede helft heb ik niet kunnen zien, maar een blije coach Frank vertelde mij dat ze een ruime en verdiende overwinning behaalden.  Het brengt hen tevens aan de leiding van de rangschikking, weliswaar met evenveel punten als Limes, maar dank zij een beter doelsaldo.

Over vier weken start de zaalcompetitie.  Daaromtrent hebben we momenteel meer vraagtekens dan antwoorden.  De oorspronkelijke indeling in de reeksen van Hoofdklasse 3 is voor Blauw Wit A teruggeschroefd naar Hoofdklasse 4.  Een onmogelijke situatie qua wedstrijden, omdat er vier op ongeveeer hetzelfde tijdstip doorgaan, op verschillende locaties voor A en B.  Het laatste woord is hierover nog niet gesproken.

Dirk P

Verslag : Boeckenberg – Scaldis : 17 - 13 (11-5)
A: Nikki S (1+s), Sara G, Glenn G (2), Nick J (5)
V: Karen VC (1), Matthi D (2), Jesse DB (3+2s), Fauve VG
Wissels : Tine P
Scheidsrechter : K. Meeus

De start van de terugronde en tevens de laatste wedstrijd op het veld voor de start van de zaalcompetitie : iedereen lijkt al te hunkeren naar de warme en droge sporthallen. Want, bleef het in de eerste helft nog droog, de koude wind deed menig toeschouwer en bankzitter huiveren.  De tweede helft startte in de regen en kreeg bij posen een buitje, wat duidelijk zijn invloed had op het spelpeil.  Kwam erbij dat de coaches verkozen om te spelen op het meer aan de elementen bloot gestelde C-veld uit vrees dat de enkele bultjes en gleuven rond het achterste ovaal voor kwetsuren konden zorgen.  Door de tegenstelling, Matthi verdediging op D. Peeters, ging het vak van Nick aanval op.

Kalender
  November 2017  
M T W T F S S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Bonvito login

E-mailadres 





Sporting A
Boeckenberg webshop

Volg ons op Facebook

.

Foto's
Events
18/11/2017 10:00-11:00
Beweegschool
25/11/2017 10:00-13:00
Play 2 Score Korfbal U8
27/11/2017 19:30-22:30
Raad Van Bestuur
02/12/2017 10:00-11:00
Beweegschool
03/12/2017 10:30-12:00
Sinterklaas op Boeckenberg
Verjaardagen
18/11
Seppe Casus
19/11
Astrid Roefs
20/11
Kim Frensch
21/11
Mariette Cornet
21/11
Tine Pirquin
23/11
Frank Bovoy
24/11
Walter Goossens
24/11
Bob Van Gorp
28/11
Paul Van Gestel
28/11
Manon Hugo
Twitter

Kon. Boeckenberg Korfbal Club vzw   |    Grensstraat 9   |   2100 Deurne   |   BTW BE 0408.601.117

info@boeckenberg-korfbal.be

 © 2016, website powered by Twizzit.com